Twarz i ciało

Kosmetologia

STYMULATCJA

Dermapen

Jest  to urządzenie medycznye pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające,lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach oraz skórze głowy. naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując odnowę, tworzenie nowego kolagenu poprzez frakcjonowanie mikroigłowe.Pozwala na przeprowadzanie zabiegów nawet w najtrudniej dostępnych obszarach, takich jak okolice oczu i ust.
Mikro nakłuwanie frakcyjne skóry pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny, dzięki automatycznemu nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł.
Zabieg usuwa zmarszczki, spłyca blizny, redukuje cellulit. Fenomenem jest fakt, że efekt promiennej wygładzonej skóry, widoczny jest już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się przez długi czas.

nakłuć na sekundę by skóra była :

Dermapen

działanie

STYMULUJE
produkcje kolagenu i uruchamia procesy naprawcze
POPRAWIA NAPIĘCIE ORAZ ELASTYCZNOŚĆ SKÓRY
Mikro nakłuwanie frakcyjne skóry pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny, dzięki automatycznemu nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł.
REDUKUJE DROBNE ZMARSZCZKI
w naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując odnowę, tworzenie nowego kolagenu poprzez frakcjonowanie mikroigłowe. Pozwala na przeprowadzanie zabiegów nawet w najtrudniej dostępnych obszarach, takich jak okolice oczu i ust.
LIKWIDUJE PRZEBARWIENIA
dzięki zdolności do regulacji procesów melanogenezy uzyskujemy ujednolicenie koloru i struktury skóry
REDUKCJA BLIZN
poprzez poprawę wyglądu skóry możemy uzyskać doskonałe efekty zarówno przy bliznach potrądzikowych jak również pooperacyjnych i po oparzeniowych.
Stymulując procesy regeneracyjne powodujemy, że organizm niejako od wewnątrz wytwarza nową skórę, która zastępuje bliznę. Działamy więc nie tylko od zewnątrz ale także przebudowujemy strukturę skóry od wewnątrz organizmu
ROZSTĘPY
mikro nakłuwanie frakcyjne pomaga w leczeniu rozstępów, które są rodzajem blizny. Stymulacja rozstępów skutkuje zmniejszeniem ich widoczności i poprawy jakości skóry w ich obrębie, naczynka, pajączki.
Skutecznie nadaje się także dla osób mających problem z naczynkami, pajączki zanikają, a efektem ubocznym jest mocny lifting

Depilacja

Depilacja pastą cukrową pozwala na całkowicie bezpieczne i skuteczne usunięcie owłosienia, w tym nawet najbardziej opornych włosków oraz meszku.
Efekt gładkiej skóry utrzymuje się od 4 do 6 tygodni.
 Marzysz o takich efektach.
Depilacja pastą cukrowy
Dzięki zawartości cukru jest to naturalny środek peelingujący, który idealnie nadaje się do depilacji twarzy i ciała, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Temperatura pasty jest równa temperaturze naszego ciała, przez co podczas zabiegu nie ma obawy poparzenia czy odczuwania gorąca.

Nanotechnologia

Jak nanotechnologia wykorzystywana w profesjonalnych preparatach medi+derma działa na Twoją skórę? Nanotechnologia umożliwia przenoszenie składników aktywnych zamkniętych w nanosomach do najgłębszych warstw skóry, co wzmacnia ich efekt działania.
Dzięki zastosowaniu nanosomów, zawarte w nich substancje aktywne mają też większą stabilność (dotyczy to głównie witaminy A i C oraz wszystkich substancji, które mają dużą zdolność utleniania się), przez co docierają do głębokich warstw skóry w niezmienionej formie. Nanotechnologia pozwala również obniżyć stężenie składnika aktywnego i zminimalizować ryzyko efektów ubocznych, np. podrażnienia.

 

Zapisz się już dziś na zabiegi:

 

  • Ferulac classic – zabieg przeciw przebarwieniom posłonecznym, footoprotekcyjny dla skótry wrażliwej. Przeznaczenie: redukacja objawów starzenia skóry – redukacja przebarwień posłonecznych, hormonalnych.
  • Melaspeel R – zabieg dla skóry z przebarwieniami różnego pochodzenia. Przeznaczenie: przebarwienia, niejednorodny koloryt.
  • SPa Peel + Pyruvic peel – zabieg przywarcający jędrność skórze. Przeznaczenie: skóra z oznakami starzenia, zmarszczki, wiotkość skóry. Skóra mieszana, tłusta

Azelac Peel

Zachęcamy do skorzystania z właściwości zabiegu AZELAC PEEL, przeznaczonego dla cery naczyniowej i trądzikowej. Wykonany przez doświadczonego kosmetologa, przyniesie zachwycające efekty.

O zabiegu

AZELAC PEEL jest nowoczesnym zabiegiem wybielającym, redukującym trądzik oraz przebarwienia skóry.
Kiedy należy przeprowadzić zabieg?
Rekomendujemy wykonanie zabiegu AZELAC PEEL w następujących sytuacjach zdrowotnych i kondycji skóry:
trądzik różowaty – zapalny i niezapalny,
trądzik pospolity – zapalny i niezapalny,
cera naczyniowa,
łuszczyca,
przebarwienia,
rumień towarzyszący rozszerzonym naczyniom.
Przebieg zabiegu
AZELAC PEEL jest zabiegiem trwającym około 60 minut. Może być powtarzany co czternaście dni – niezależnie od aktualnie panującej pory roku. Istotne jest jednak, aby nie poprzestawać na jednym zabiegu. W celu poprawy kondycji i wyglądu twarzy, zaleca się wykonanie serii około czterech zabiegów.

Pyruvic Peel + Spa Peel

PYRUVIC PEEL+SPA PEELL jest metodą przywracającą jędrność skórze twarzy.
Zabieg PYRUVIC PEEL+SPA PEELL wykonywany jest w poniższych stanach i kondycji skóry:
>wiotkość
>widoczne zmarszczki mimiczne
>oznaki starzenia.
PYRUVIC PEEL+SPA PEELL to bezbolesny zabieg kosmetyczny, dedykowany osobom borykającym się z problemem drobnych lub głębokich zmarszczek mimicznych.

Korzyści wynikające z zabiegu

PYRUVIC PEEL+SPA PEELL może być powtarzany co 7-14 dni, niezależnie od zmieniających się pór roku. Ażeby uzyskać spodziewany efekt końcowy, zaleca się wykonanie minimum czterech zabiegów.
Rezultaty, które możemy uzyskać dzięki PYRUVIC PEEL+SPA PEELL, to:
spłycenie zmarszczek mimicznych,
intensywne nawilżenie oraz wygładzenie skóry twarzy.

Vouchery

Voucher

dla bliskiej osoby

Podaruj chwilę relaksu osobie, która tego potrzebuje. Spraw by poczuła, że się o nią troszczysz. Zakup vouchera na zabieg to podarunek, który przyda się każdemu. Skontaktuj się z nami w celu zakupu.

Opinie

Szymon, Bydgoszcz

Do tej pory znajdowałem odskocznię głównie w aktywności fizycznej, a floating pokazał mi, że czasami warto ograniczyć bodźce dosłownie do minimum. Na godzinę człowiek zapomina o wszystkim, i może wsłuchać się w głąb siebie. Nowoczesny gabinet, oraz miła obsługa czynią całe doświadczenie jeszcze przyjemniejszym. Był to mój pierwszy raz, lecz na pewno nie ostatni.

Zdobądź 10% zniżki pisząc opinie.

Wyślij na rezerwacje@bodybalance.com.pl opis swojego doświadczenia z floatingiem i ciesz się zniżką przy następnej wizycie.